СДС ће у наредном периоду другачије да функционише у политичком смислу, рекао је након састанка Координационог тима СДС-а за изборне јединице четири и пет, вршилац дужности предсједника ове странке Милана Миличевића.

– Радимо на иницијативи за измјену Закона о ПДВ-у и Закона о акцизама, а радићемо и на закону о сукобу интереса- рекао је Милићевић и додао да су у процесу активног обиласка такозваних координационих одбора како би у директном контакту са члановима странке добили реалну слику СДС-а на терену.

Одговарајући на питање новинара да ли Милан Радовић напушта странку, Миличевић је рекао да је он члан в.д. Предсједништва СДС-а, да је са њим стално у комуникацији и да је због пословних обавеза у посљедње вријеме стално у иностранству.