Удружење грађана „Свети Василије Острошки“ прикључило се хуманитарној акцији прикупљања новчаних средстава за наставак лијечења младића Милоша Божовића из Источне Илиџе који се већ осам година бори за оздрављење након тешке повреде коју је доживио главе на фудбалској утакмици.

Хуманитарне касе постављене су у неколико продајних објеката на подручју општине Соколац и у предстојећем периоду сви који желе могу дати свој допринос у прикупљању средстава за наставак Милошевог лијечења у Русији за шта је потребно око 120 хиљада евра.

Акција траје до првог априла, а новчана средства могуће је уплатити и на текући рачун број: 562 012 815 030 2396 НЛБ Банка или уплатом на IBAN број: ВА395620128150302590 прималац Александар (Срета) Божовић, Академика Петра Мандића 48, 71123 Источно Ново Сарајево.

Сви заинтересовани хуманитарне кутије могу преузети у просторијама општинске организације Црвеног крста Источна Илиџа, на Добрињи, у Улици Иве Андрића 17 Б.