У сусрет најрадоснијем хришћанском празнику – Божићу, данас је традиционално на Туциндан, начелник општине Соколац Милован Бјелица подијелио двадесет печеница за вишечлане породице.

Према његовим ријечима, ово је само мали вид помоћи породицама које су у стању социјалне потребе да им се уљепша предстојећи празник, те да уз богату трпезу достојанствено обиљеже рођење Исуса Христа.

Годинама уназад, општина Соколац обезбјеђује печенице за вишечлане породице, те овим начином показује да се мисли о овим категоријама друштва, као и да локална самоуправа води рачуна о људима који нису у могућности на адекватан начин прославити празнике.

Рођена 26. априла 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. У Источном Сарајеву на Филозофском факултету студирала журналистику (2007–2013) и стекла звање дипломирани новинар. Запослена у Инфо центру Соколац од 2013. године.