У сали за сједнице Скупштине општине Соколац вечерас ће бити одржана изборна Скупштина Удружења „Мајка и дијете“ са почетком у 18.00 часова.

На дневном реду је уводно обраћање досадашње предсједнице, а затим разрјешење досадашњег и избор новог Радног тијела.

Биће изабран предсједник Удружења, предсједник Скупштине Удружења, три члана Управног одбора, као и секретар Удружења.

Осим избора новог руководства, присутнима ће бити детаљније представљен „Закон о мајци“ који ће презентовати доц. др Радојка Голијан.

Раније је најављено да ће сједници присуствовати предсједник Удружења родитеља са четворо и више дјеце „Четири плус“ Републике Српске Миладин Готовац, секретар овог удружења Жељко Нинковић и начелник општине Соколац Милован Бјелица.

Позивају се родитељи са троје и више дјеце са подручја општине Соколац да присуствују најављеној изборној Скупштини Удружења „Мајка и дијете“.

Рођена 26. априла 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. У Источном Сарајеву на Филозофском факултету студирала журналистику (2007–2013) и стекла звање дипломирани новинар. Запослена у Инфо центру Соколац од 2013. године.