У петом колу Прве лиге Републике Српске рукометаши Гласинца ће на свом паркету угостити екипу Бијељине и покушати забиљежити други првенствени тријумф. На гостовању Козари у Градишци изабраници Јована Боровчанина пружили су квалитетну игру, имали и вођство али су поклекнули и изгубили бодове.

Ђорђе Радовић, по правилу први у рубрици стријелаца, за СпортЕаст каже:

„Послије пораза од Козаре у Градишци сви смо се кући вратили љути и разочарани. Имали смо их али се рукомет не игра само 20 мин. Сад је пред нама утакмица против Бијељине на домаћем терену. Мислим да смо у Сокоцу доста стабилнији и пуни самопоуздања, млада смо екипа која учи из својих гресака. Желим у недељу да буде пуна дворана и да се заједно боримо против Бјељинаца. Ми на терену а моји Сокочани на трибинама! Дођите и подржите нас”.

Меч Гласинац – Бијељина игра се у недјељу са почетком у 17:00.