Поштовани пријатељи, суграђани, комшије, браћо и сестре,

желим да вас позовем да подржите моју посланичку кандидату. Град Истично Сарајево и општине које су упућене на град, мојим избором у Народну скупштину Републике Српске имаће глас у највишем законодавном тијелу наше републике. Сви ће бити упознати са проблемима и потребама сваког становника регије.

Знате да сам ја неко ко и те како познаје проблеме сваке општине која чини град Источно Сарајево, а са сваком општином наше Сарајевско-романијске регије имам неку повезницу. Радили смо заједно, ратовали смо заједно. Дијелили смо раднички и војнички хљеб од Хан Пијеска до Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе.

Сада је вријеме да радимо и да градимо. На мојој генерацији је да исправи неке ствари, да поправимо оно што је запуштено и пропуштено.

КАО НАРОДНИ ПОСЛАНИК ЗАЛАГАЋУ СЕ ЗА СОКОЛАЦ:

• Градска кућа Соколац
  • Планински ресорт „Соколов град“ (као дио ОЦ Јахорина)
  • Слободна пословна зона Соколац (у кругу некадашње Романије)
  • Успостављање соларне електране и зелена привреда
  • Шума посебне нaмјене „Талине“ (Прекогранична сарадња са Србијом и Црном Гором)
  • Спортски комплекс „Бара“ – затворени базен и трибине стадиона (ЈП Шуме Републике Српске да граде по принципу и моделу по којем је Електропривреда РС градила базен у Требињу)
  • Постројење за пречишћавање пијаће воде  (у сарадњи са Развојном агенцијом Републике Чешке)
  • Постројење за пречишћавање отпадних вода (као завршетак пројекта водовода и канализације)
  • Трећа трака преко Романије (приступити изради идејног рјешења и главног пројекта)
  • Реконструкција градских улица и рјешавање проблема паркинга

БИОГРАФИЈА

Рођен: 24.10.1964. године у Сарајеву.
Образовање: Шумарски факултет Универзитета у Сарајеву
Приватни живот: Ожењен, отац двоје дјеце.
Борац I категорије.

Пословна и политичка каријера:
2017 – 2021 Замјеник градоначелника Источног Сарајева
2012 – 2016 Предсједник Скупштине општине Соколац
2007 – 2012 Интерни контролор и интерни ревизор у Генералној дирекцији ЈПШ „Шуме Републике Српске“.
2001 – 2007 Управник у ШГ „Височник“ Хан Пијесак
1996 – 2001 Шеф погона грађевинске столарије у АД „Романија“ Соколац

Члан Српске демократске странке од 1990. године.