Влада Републике Српске требало би да на данашњој сједници разматра информације о Пројекту „Водоводна и канализациона инфраструктура у Републици Српској“.

На предложеном дневном реду налази се и разматарње информације о активностима на изради годишњих извјештаја о реализацији Стратегије управљања јавним финансијама Српске за период 2021–2025. године, са приједлогом рјешења о именовању Радне групе за праћење и извјештавање о реализацији ове стратегије.

На предложеном дневном реду налази се и разматрање информације о активностима Републике Српске у областима регионалне и институционалне сарадње, саопштено је из Бироа Владе за односе с јавношћу.

Предложено је и разматрање информације о наставку активности изграде Програма интегрисања БиХ у ЕУ, као и информације о одржаном састанку Одбора за праћење ИПА.