Фото: Бојан Д.Тошић

Начелник општине Соколац Милован Бјелица честитао је Међународни дан слободе медија свим информативним кућама, новинарима, уредницима, сниматељима и медијским радницима.

,,Удружењима новинара, свим новинарима, редакцијама, медијским радницима и информативним кућама у штампаним и електронским медијима честитам Међународни дан слободе медија. Као начелник општине Соколац и дугогодишњи друштвено – политички радник апелујем на слободу медија, слободу говора без притисака, пријетњи, санкција и цензуре, а исто тако и на одговорност новинара за јавно објављене текстове. Увјерен сам да ће, као и до сада, наша сарадња бити на професионалном нивоу за добробит сваког грађанина“, навео је Бјелица у честитки.