Фото: Б.Марковић

Данас ће се одржати 3.ванредна сједница Скупштине општине Соколац, на чијем дневном реду ће се наћи неколико тачки дневног реда.

Према незваничним информацијама портала „Соколац-срце Романије“, пред одборницима локалног парламента наћи ће се и Одлука о разрјешењу досадашњег предсједника Скупштине Сретка Марјановића (УС).

Како сазнајемо, Марјановић је из моралних разлога затражио да га одборници разрјеше са функције, иако се у јавности данима „провлачи“ да је скупштинска већина незадовољна досадашњим радом, а посебно његовим односом према запосленим радницима Општинске управе Соколац.

Да подсјетимо Марјановић је на ову позицију постављен 21.јануара прошле године након што је на локалним изборима 2020.године освојио 157 гласова наших саграђана (1,4%).  Сједница је заказана за 9 часова.

Данас је Свјетски дан шале и прави је тренутак да се насмијете и нашалите на свој и туђи рачун. Смијех чува здравље.

Искористите данашњи дан за забаву јер смијех чува здравље, насмиј се, данас је Свјетски дан шале!