Фото: Катера

Јуче је у просторијама Града Источно Сарајево одржан састанак градоначелника Љубише Ћосића са организаторима великог солистичог концерта Драгане Мирковић, који је заказан за 25.јун 2022. на стадиону „Бара“ у Сокоцу.

На састанку је било ријечи о досадашњим предузетим корацима као и о плану активности за наредни период како би се Град Источно Сарајево и Соколац представили у најбољем могућем свјетлу.

Градоначелник Ћосић изразио је спремност и подршку Града Источно Сарајево за организацију једног оваквог догађаја регионалног карактера, имајући у виду да се очекују посјетиоци из свих крајева екс ЈУ република.

Да подсјетимо, због веће сигурности посјетилаца, обезбијеђено је пет директних аутобуских линија из већине градова и општина од Зворника до Фоче.

Медијски покровитељи овог музичког догађаја, на стадиону „Бара“ у Сокоцу први пут након 25 година, су „DM SAT“ телевизија из Пожаревца, Радио-телевизија Источно Сарајево, портал „Соколац-срце Романије“ и још 12 регионалних медија.