Директорица БХ Радија Пејка Медић добила је нове пријетње смрћу и непримјерене поруке.

Како је Медићева објавила на друштвеним мрежама поједине особе су, спомињући убиство начелника Крим полиције у Приједору Раденка Башића, поручиле да „скрати језик“.

„Видиш како се ћути, у Приједору упуцају човјека у по дана пјешачи на посао и то још ради у Крим служби, а теби се као пријети. Да је неко хтио давно би ти нестала него само да те заплаше. Мора да лапрдаш лажи. Па онда мала моја смањи језик да те не поједе мрак“, једна је од пријетњи.

Други корисник јој је, пак, поручио да је њен страх оправдан.

„И треба да се бојиш, можда је неко од твојих био на снајперу или артиљерац, пуно сте се разгамизали по Шехеру, колико сте зла учинили требао вам је бити забрањен улаз“, написао је један корисник.

Подсјећамо, Пејка Медић, директорица БХ Радија, пријавила је Полицијској управи Бањалука нове пријетње које је добила путем друштвених мрежа, потврдила је јуче за АТВ.