Пораз Гласинца на отварању прољећног дијела сезоне (ВИДЕО)

0

Фудбалери Илићке на најбољи могући начин започели су наставак сезоне у Другој лиги Републике Српске група „исток“, пошто су на домаћем терену савладали Гласинац са Сокоца резултатом 3:2.

Повео је домаћин на самом старту преко Горана Станкића, а предност је удвостручио Милош Крсмановић након асистенције Милована Арсића. Гласинац је смањио резултат преко Рајића у 30. минуту, а само шест минута касније за Илићку је из пенала погодио капитен Арсић.

У наставку домаћин је очекивано имао иницијативу и стварао шансе док се гост организовано бранио и покушавао да уради нешто више из контранапада. Резултат се није мијењао све до 90. минута када је Пејановић смањио резултат и посатвио коначан.