Фото: PIXABAY

Необична крађа догодила се у четвртак надомак насеља Доња Копривна, које је удаљено неколико километара од Цазина, гдје су непознати лопови повадили и украли више од 500 садница малине.

Крађа се догодила на имању Абдулаха Бајрамовића, који каже како га је дочекало велико изненађење када се запутио на властито имање. „Саднице су једноставно ископане и однесене. Нико не зна ко је то урадио и када, нико ништа није видио, тако да је ово заиста једна велика мистерија“, каже Бајрамовић за Независне.

Додаје како је о свему обавијестио полицију која је направила увиђај, те се нада како ће починиоци бити убрзо откривени. „

„Моја породица је вриједно радила, подигли смо кредит и уложили пуно труда и времена у подизање малињака, а ове године смо очекивали значајне приносе. Овако, испада да је све било узалуд“, казао је Бајрамовић.

У МУП-а УСК су нам рекли како је истрага о овоме догађају у току и да се трага за починиоцима.