Бивши ватерполиста и предсједник Одбора за спорт Народне странке Вука Јеремића Данило Икодиновић биће дио тима Владете Јанковића, кандидата лидера Странке слободе и правде Драгана Ђиласа за градоначелника Београда.

Икодиновић је недавно доспио у жижу јавности јер је најбруталније извријеђао Србе из Републике Српске.

– Уместо што кукамо над судбином злом, над Ђоковићима и малобројним го*нарима из РС који пристају да буду пријављени у БГ зарад шаке каемова, узмимо судбину у своје руке. Убедимо аполитичне и неодлучне око нас да ће аполитични да нам дођу главе ако не изађемо сви да гласамо – написао је тада Икодиновић на Твитеру.

Осим што је Владета Јанковић, Ђиласов кандидат за градоначелника Београда, изјавио како би да руши споменик Стефану Немањи, а Мариника жели да прогласи Србе за геноцидне, Јанковићев савјетник Данило Икодиновић се овим поступком прикључио нападима на Србе.

Поставља се питање како би се овакви људи који себе називају политичарима понашали када би дошли на власт. Јасно је да ће им грађани на изборима трећег априла показати гдје им је мјесто.