Екипе ЈКП „Соколац“ су 24 часа на терену, јер имају велики губитак воде из инсталације. Како су истакли, чине све да пронађу квар, а губици воде из мреже су преко 100м³.

Из соколачке топлане саопштавају да доњи дио града има уредну испоруку топлотне енергије, а данас је пуштено гријање и у стамбеној згради „Телеком“. У току дана биће постепено пуштено гријање и у осталим дијеловима града, како би радници лоцирали губитке и отклонили квар.

ЈКП „Соколац“ апелује на становнике да у току испитивања не испуштају воду из радијатора док се квар не отклони и да за све радове које обављају контактирају надлежне.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.