Сва дјеца општине Соколац, која у склопу пројекта бесплатног скијања на Јахорини користе бесплатне ски – карте, и ове зимске сезоне имају обезбијеђен аутобуски превоз, који почиње сутра, 13.јануара.

Поласци су сваког радног дана, од 8.00 часова са полигона, повратак са Јахорине у 15.00 часова до краја зимског распуста, а превозник је „СРНАХЕРЦ“.

У случају организовања већих група, ове погодности је могуће коистити и са почетком другог полугодишта школске године, а подсјећамо да бесплатан превоз имају искључиво дјеца.

Пројекат бесплатног скијања за дјецу реализују град Источно Сарајево и Олимпијски центар „Јахорина“ и кабинет предсједника Скупштине општине Соколац.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.