Фото: Синиша Пашалић/РАС СРБИЈА

Предсједник Владе Србије Ана Брнабић оцијенила је да данашњи такозвани еколошки протест нема никакве везе са екологијом, већ је, напротив, допринио загађењу ваздуха, уз све издувне гасове стотине аутомобила који су стајали блокирани, паљење контејнера и разбацивање смећа.

Поштовање за све који заиста брину о животној средини и ваздуху, али данас смо видјели паљење контејнера, бакљаду, смеће разбацано по ауто-путу, вријеђање, малтретирање људи и дјеце, као и политичаре који никада ништа нису урадили за животну средину. Никакве везе ово нема са екологијом, написала је Брнабићева на Твитеру.

Она је саопштила и да су разбијене посторије Општинског одбора СНС Младеновац. Демократија на дјелу. Нећете нас ни уплашити ни поколебати. Без обзира на подмукле, кукавичке нападе, настављамо да се боримо за Младеновац, Београд и Србију – навела је Брнабићева.