Дана 07.06.2021. крећу радови на реконструкцији дијела 10Ккв ДВ Каљина,замјена дотрајалих стубова, уградња бетонских ногара и прокрес комплетне трасе далековода. Радови ће трајати до краја мјесеца јуна, сваки радни дан од 8:00 до 15:00 часова, с тим што ће на дијеловима далековода гдје се ради прокрес трасе радови трајати до 19:00 часова.

Без електричне енергије ће бити сви потрошачи који се напајају са ДВ Каљина, насељена мјеста: Буковик, Шахбеговићи, Пустосело, Каљина, Боровац, Ријећа, Медојевићи, Бањалучица, Цврчићи, Бјеласовићи, Гире, Поретак, Калаузовићи, Баре, Врховине, Заграђе, Мељине, Крушевци, Мангурићи, Шашевци, Пихлице, Церибашићи, Драпнићи, Ишерић брдо.

У случају лошег времена радови се одгађају.

Реализацијом ове инвестиције значајно ће се поправити напајање електричном енергијом, поготово у зимском периоду.

ЗП „Електродистрибуција „а.д. Пале
Територијална локација Соколац