Соколачки Центар за социјални рад подијелио је данас, у сусрет Васкрсу, по двије шкољке јаја за социјално угрожене породице, рекла је Срни директор ове установе Сњежана Башевић.

Башевићева је истакла да већ годинама Центар за социјални рад, осим редовних видова помоћи, обезбјеђује и разне ванредне за социјално угрожене породице на подручју општине Соколац.

„Данас су радници овог центра подијелили по двије шкољке јаја за 40 социјално угрожених породица. Настојаћемо да у наредних неколико дана омогућимо и друге видове помоћи, захваљујући донаторима, поводом обиљежавања највећег хришћанског празника – Васкрсења Христовог“, рекла је Башевићева.

Она је нагласила да је општина Соколац и овај пут обезбиједила јаја за васкршње празнике социјално угроженим породицама.