У Клиничком центру на Одјељењу за акушерство рођено је 11 беба – четири дјевојчице и седам дјечака, саопштено је из бањалучког Подручног центра Републичке управе Цивилне заштите.

У саопштењу се наводи да су почињена четири четири кривична дјела – двије крађе, једна тешка крађа и једно оштећење и одузимање туђе ствари.

Јавни ред и мир нарушен је два пута, а у шест саобраћајних незгода повријеђених лица није било.

У Станици хитне помоћи прегледано је 96 одраслих пацијената и 21 дијете, а обављене су 22 кућне посјете.

Ватрогасна бригада није имала интервенција.

Снабдијевање града електричном енергијом јутрос је уредно, а због планираних радова на електроенергетским објектима данас ће без електричне енергије бити од 8.00 до 14.00 часова дио насеља Верићи – Талићи, од 9.00 до 11.30 часова дијелови насеља Врбања, Дебељаци и Зелени Вир,

У времену од 9.00 до 14.00 часова без струје ће бити дијелови улица Браце Поткоњака и Јована Кршића, те дио насеља Сарачица – Мали Прњавор.

Снабдијевање града водом јутрос је уредно, а квалитет испоручене воде задовољава одредбе Правилника о хигијенској исправности воде за пиће.