У 14. колу Прве лиге Републике Српске кошаркаши Дрина Принципа су на свом паркету савладали Соколац резултатом 77:70.

Меч је боље отворио гостујући састав и послије прве четвртине на семафору је писало 19:22. У другој четвртини домаћи кошркаши су заиграли мало агресивније у одбрани и прецизније у нападу, па се на одмор отишло резултатом 44:41 у корист Дрине Принцип.

У трећој дионици меча Дрина је наставила са добром игром и у посљедњу четвртину ушла са шест поена предности. До краја меча домаћи тим је одржавао предност и на крају заслужено стигао по побједе.

Најбољи у екипи Дрине био је Бојан Цвијић са 22 поена, Бојан Матић је постигао 19, док је Душан Кнежевић укњижио 13 поена. У гостујућем саставу најефикаснији су били Немања Печеница са 19 и Мирослав Ковач са 17 поена.