Овим путем обраћамо се спортским клубовима са подручја општине Соколац, да нам доставе приједлоге за „Избор спортисте године“ општине Соколац, а избор ће се извришти по следећим категоријама:

• десет најбољих спортиста рангираних од првог до десетог мјеста,
  • десет перспективних спортиста рођених од 2005.-те до 2009.-те године,
  • најуспјешнији тренер,
  • најуспјешнији спортски радник,
  • најуспјешнији спортски колектив – клуб, а у складу са вашим приједлозима могу се додјелити и посебна признања.

Традиционална манифестација „Избор спортисте године“ општине Соколац одржаће се ове године по двадесет први пут, а мјесто и термин одржавања исте биће накнадно одређен и на вријеме ћете бити обавјештени.

Молимо вас да своје приједлоге за доставите у канцеларију број 19. Општина Соколац, Вера Мијатовић, самостални стручни сарадник за спорт и физичку културу или на емаил: sdglasinac@gmail.com

Рок за доставу приједлога је 15. јануар 2021. године.

Напомена: За сваког кандидата који конкурише доставити краћу биографију, те податке о резултатима са такмичења у 2020.години.

НАЧЕЛНИК ОДЈЕЉЕЊА ЗА ПРИВРЕДУ И ФИНАНСИЈЕ
Митар Пржуљ, дипл.економиста