Због снијежних падавина и јаког вјетра на подручју општине Соколац, дио далековода Каљина је у безнапонском стању, а радови на поправци су у току, рекао је за „Инфо радио“ управник Радне јединице Соколац „Електродистирбуције“ Пале Срђан Кнежевић.

Ноћас је дошло до нових кварова због тешког снијега, а у помоћ ће доћи монтажери из других Радних јединица, надамо се да ће у току дана бити отклоњени сви кварови – навео је Кнежевић.

Радници Радне јединице Соколац су и јуче били цијели дан на терену како би отклонили хаварије које су настале претходног дана узроковане сњежним падавинама.

Подсјећамо, на Сокоцу је пало 28 цм снијега а температура ваздуха јутрос у 8 часова износила је 2 степена Целзијусова.

Рођена 26. априла 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. У Источном Сарајеву на Филозофском факултету студирала журналистику (2007–2013) и стекла звање дипломирани новинар. Запослена у Инфо центру Соколац од 2013. године.