На Јахорини ће ускоро бити потписан уговор о бесплатном коришћењу скијалишта за дјецу са подручја Града Источно Сарајево. Ово ће бити четврта узастопна сезона у којој дјеца са подручја општине Соколац имају прилику да бесплатно уживају на олимпијској љепотици током зимске сезоне.

Општина Соколац упућује јавни позив свим заинтересованим пунољетним особама са скијашким исуством да се пријаве за координаторе четврте сезоне.

Конкурисати за координаторе могу она лица која:

• су пунољетна са минимум 2 године скијашког искуства
  • имају важећу личну карту са пребивалиштем у Сокоцу

Пријаве се могу извршити једноставним попуњавањем формулара на следећем линку.

Јавни позив је отворен до 26.децембра 2020.године (12 часова), некон чега слиједи избор координатора, додијела контролних бројева и акредитација као и упознавање правилима спровођења Ски-програма.

У прве три сезоне укупно је подијељено 6440 ски-пасова за дјецу са подручја општине Соколац.