Установа за предшколско васпитање и образовање ,,Соколац“ наставила је данас са радом.

Према информацијама из соколачког вртића, заинтересованост родитеља је велика, тако да су се на првом радном даном, након обуставе рада, појавила 94 малишана распоређена у 6 вртићких група.

Прва наредба о обустављању рада врића на Сокоцу донесена је 22. октобра због превентивних разлога јер је тога дана потврђено да су на вирус корона позитивни један радник овог вртића и двоје дјеце из старије јасличке групе, те да су претходно били позитивни четири малишана из млађе јасличке групе и двије васпитачице.

У соколачкој Установи за предшколско васпитање и образовање борави укупно 137 дјеце у шест васпитно-образовних група.