Сезона је грејања, а радијаторе је врло незгодно очистити, због чега тај посао неретко и одлажемо до крајњих граница.

Уместо да повремено обрише прашину и очисти радијаторе споља, једна жена одлучила се за радикалнију варијанту, и показала како помоћу прашка за веш чисти унутрашњост грејних тела.

Она је на ТикТоку објавила видео у којем се види како најпре испод радијатора ставља пешкир и пластичну посуду, да се течност не би разлила по поду. Затим у посуду сипа прашак за веш, налива кључалу воду, коју затим на радијатор – пластична посуда јој је увек испод места где сипа воду.

На снимку види да је вода коју сипа бела, а након проласка кроз радијатор постаје црна!

Елем, уколико вам је пало на памет да овај трик за чишћење испобате код куће, знајте да то “ради” само код радијатора за грејање на гас, док би електрични радијатори на овај начин могли да се оштете.

Њен снимак сакупио је више од пола милиона “лајкова”, а људи су одушевљено коментарисали да једва чекају да пробају овако да очисте радијаторе.

@clever.clean

#fypシ #viral #foryoupage #fyp #foryou #cleanthatup #clean #cleanig #fy #cleaningtiktok #deepcleaning #cleanthefloors #cleanthem #ocd #blesson

♬ original sound – jully patel 🦋