Припадници Полицијске управе Источно Сарајево, данас су обиљежили крсну славу Министарства унутрашњих послова Републике Српске – Светог архангела Михаила у Храму Успења Пресвете Богородице у Палама, служењем помена и паљењем свијећа погинулим и преминулим припадницима Управе.

Помен је служен за 136 погинулих припадника, који су своје животе дали у Одбрамбено-отаџбинском рату.

Такође, положени су вијенци на спомен-обиљежја погинулим, који су своје животе уградили у темеље Републике Српске.

Славски колач сломљен је по православном обичају у присуству свештеништва и руководства Управе.

Начелник Полицијске управе Источно Сарајево Бранимир Шеховац честита крсну славу припадницима Министарства унутрашњих послова Републике Српске и свим грађанима који славе.