Министар унутрашњих послова Републике Српске Драган Лукач рекао је данас на Сокоцу да полиција на подручју те општине веома добро ради свој посао и да је стање безбједности на веома задовољавајућем нивоу.

Лукач је новинарима приликом данашње посјете Полицијској станици Соколац рекао да у тој локалној заједници нема тежих кривичних дјела, нема ствари које би могле да узнемире становништво, те да полиција веома добро ради свој посао.

– Полиција на Сокоцу је доста добро опремљена и технички, са возилима и свим оним што је потребно да би могла активно да ради свој посао и буде сервис грађана, који ће моћи у сваком тренутку да интервенише на њихов позив, што се на Сокоцу сваки дан интензивно и ради – навео је Лукач.

Посјета Лукача Полицијској станици Соколац, организована је у оквиру обиласка Полицијске управе Источно Сарајево.