Губер је јуче на свом терену по хладном и кишном времену побиједио са 2:1 Гласинац 2011 Соколац, до сада водећу екипу на првенственој табели Друге фудбалске лиге – група исток.

Гласинац је у већем дијелу меча био боља екипа, али је ипак морао положити оружје пред Сребреничанима.

Напади домаћих појачани су у другом полувремену, да би после сумњиво досуђеног једанаестерца Муминовић начео мрежу гостију. Убрзо затим и Јањушевић се уписао у листу стријелаца да би у судијској надокнади гости успијели дати почасни гол преко Шуке.

Овом побједом Губер је избио на прво мјесто првенствене табеле, три кола прије краја јесењег дијела првенства.

ФК „ГУБЕР” СРЕБРЕНИЦА – ОФК „ГЛАСИНАЦ 2011“ СОКОЛАЦ
2:1 (0:0)

Друга лига ФС РС – исток
Сезона:
Коло:
XII
Стадион:
„Видиковац”

СУДИЈЕ:
Иконић Александар (Бијељина)
Барјактаревић Миле (Бијељина)
Капур Александар (Брчко)