На званичној фејсбук страници соколачког СНСД-а јутрос је од стране активисте ове политичке странке, освануо коментар ,,Општину 16.бојимо у црвено“, алудирајући на 16.новембар, дан након Локалних избора у БиХ.

Ово није први пут да се од стране појединаца овог одбора јавно испољавају сулуде идеје, које никада ништа добро не би донијеле заједници у којој сви живимо.

Како је могуће да људи који, у будућности, желе да учествују у раду Административне службе општине Соколац износе овакве морбидне идеје?

Позивамо Општински одбор СНСД Соколац да се јавно огради, осуди и извине свим становницама општине Соколац, од иступа неодговорних појединаца.

Још једном позивамо све политичке партије да изборну кампању не користе за рушење угледа и институције општине Соколац.

Јавност подсјећамо да општина Соколац спроводи пројекат ,,Повећање енергетске ефикасности објекта Општине Соколац“ и изглед идејног рјешења је пред вама.

Како год, о свим идејама ако их тако можемо назвати, последњи суд и овај пут даће грађани наше општине, а не неодговорни појединци и неодговорне политичке партије. Разлике у идејама су очигледне!