Гласинац се вратио на побједнички курс (ВИДЕО)

0

Фудбалери ОФК „Гласинац 2011“ из Сокоца побиједили су, у оквиру седмог кола Друге лиге Републике Српске – група Исток, гостујући састав Илићке резултатом 3:1 (2:0).

Домаћи састав долази до предности преко Деурића у 26.минуту након велике грешке чувара мреже гостију Мићановића. Гласинац у 37.минуту дуплира вођство преко Шуке, након оправдано досуђеног једанаестерца.

На отварању другог полувремена ријешено је питање побједника. Након гужве у шеснестерцу гостију лопта погађа Павловића и одлази иза леђа Мићановића за недостижних 3:0.

На самом крају сусрета, Арсић са бијеле тачке постиже утјешни погодак за коначних 3:1.

Гласинац се петом првенственом побједу изједначио на врху табеле са екипом Будућности из Пилице.