Побједа Гласинца за врх табеле (ВИДЕО)

0

Фудбалери ОФК „Гласинац 2011“ из Сокоца побиједили су, у оквиру петог кола Друге лиге Републике Српске – група Исток, гостујући састав Милића резултатом 4:2.

Утакмицу на „Бари“ боље отварају домаћи и у 20. минути стижу до вођства поготком Дејана Деурића. Фудбалери Милића успјевају вратити резултатски егал до краја првог полувремена голом Дамана Шушића, а на почетку другог периода игре стижу и до предности од 2:1. Мрежу голмана Гласинца Кристијана Крунића погодио је Славиша Кандић.

Резултатску предност фудбалери Милића имали су до 54. минуте када се Никола Рајића уписује у листу стријелаца, а само два минута касније Неђо Шука постиже гол за 3:2 у корист Сокочана.

Коначан резултат утакмице 4:2 и нова три бода за Гласинац потврдио је Душан Реновица у судијској надокнади.

Четвртом побједом у сезони Гласинац је задржао прво мјесто на табели са 12 освојених бодова, колико има и ФК „Будућност“ из Пилице.