Кадети Сарајева бољи од Гласинца на ,,Бари” (ВИДЕО)

0

У оквиру 2.кола Омладинске лиге Кантона Сарајево, кадети Гласинца поражени су данас у Сокоцу од вршњака са Кошева резултатом 0:3 (0:0).

Након изједначеног првог полувремена у којем је домаћи састав имао изгледније шансе за погодак, у другом полувремену виђена је много боља и организованија игра гостију из Сарајева.

Сарајево је до убједљиве побједе дошло головима Шишића у 57., Шошића у 60. (једанаестерац) и Максумића у 81.минуту.

ОФК „ГЛАСИНАЦ 2011“ СОКОЛАЦ – ФК ,,САРАЈЕВО” САРАЈЕВО
0:3 (0:0)

Омладинска лига ФС Кантона Сарајево – кадети
Сезона:
Коло:
Стадион:
„Бара”

СУДИЈЕ:
Смајовић Асим (Сарајево)
Ахметагић Асмир (Сарајево)
Рого Бењамин (Сарајево)

ДЕЛЕГАТ: