Скупштина града Источно Сарајево сутра би требало да разматра информацију о стању на Универзитету у овом граду, као и информацију о стању у установама студентског стандарда на подручју града за 2019/2020. годину.

На дневном реду сједнице је и информација о стању у привреди на подручју Источног Сарајева за прошлу годину, као и приједлог мјера за побољшање.

Пред одборицима ће бити и информација о стању у области водоснабдијевања и канализационе инфраструктуре на подручју града за прошлу годину, као и извјештај о раду и финансијском пословању невладиних организација које се финансирају из буџета града за 2019. годину.

На дневном реду сједнице је и одлука о нацрту ребаланса буџета града за ову годину у износу од 11.221.954 КМ, о кредитном задужењу града, као и план капиталних улагања у 2020. години.

Почетак сједнице најављен је за 10.00 часова.