Марко Радош (33), власник локала “Колосеум” у Модричи, упуцан је док је са друштвом прослављао рођење дјетета.

Радоша је хицем из пиштоља погодио Перица Симчевић (29) из Шамца, а истражиоци још увијек утврђују да ли се у конкретном случају радило о класичном убиству или убиству из нехата.

Трагедија је полицији пријављена јутрос око 2.50 часова, након шо је дошло до туче у локалу “Колосеум” у Модричи.

– Полицијској станици Модрича око 2. 50 часова, пријављено је да је дошло до туче у угоститељском објекту у Модричи. По пријави су одмах поступили полицијски службеници Полицијске станице Модрича који су утврдили да је за сад из неразријешених околности дошло до опаљења из пиштоља који је код себе посједовало лице иницијала П.С, а којом приликом је смртно страдало лице иницијала М.Р., власник наведеног угоститељског објекта – саопштено је из ПУ Добој.

Српскаинфо сазнаје да је уочи трагедије власника локала санкционисала комунална полиција јер је радио послије 23 часа.

– Наводно су се гости послије тога разишли, али су се накнадно очигледно вратили у локал- објаснио је извор из полиције.

Увиђај је у току, а истим руководи дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој.

За сада случај није квалификован као убиство, а детаљније информације биће познате након обављеног увиђаја који ће утврдити тачне околности трагедије.