Начелник општине Пале Бошко Југовић повукао се у самоизолацију након што је његовој блиској сарадници потврђено да је позитивна на вирус корона.

Југовић је на свом Инстаграм профилу навео да је отказао све пословне активности и састанке до завршетка процедуре тестирања.

Он је додао да су у кућној изолацији и остали службеници из његовог кабинета, а ускоро ће дефинисати најбољи начин за несметано функционисање општине Пале.

Југовић је нагласио да ће грађани моћи несметано да користе све услуге општинских служби.

„Нема разлога за панику, нико од нас за сада нема било какве симптоме, али смо опрезни, одговорни и спроводимо све потребне процедуре“, нагласио је Југовић.

Начелник општине Пале навео је да се од почетка пандемије локални званичници понашају апсолутно одговорно и транспарентно, те да је тако и сада и да ће јавност благовремено обавијестити о резултатима тестирања и свим даљим активностима.