Фото: Драган Реновица

Чланови мото-клуба „Ноћни вукови“ из Републике Српске данас су у Требињу присуствовали прослави крсне славе Војске Републике Српске и Трећег пјешадијског /Република Српска/ пука чиме су завршили традиционалну видовданску вожњу кроз Српску.

Бајкери су посјетили манастир Тврдош у Требињу и Херцеговачку Грачаницу у овом граду.

У оквиру њихове традиционалне мото вожње кроз Републику Српску под називом „Видовдан 2020 – Путевима Српске „Ноћни вукови“ су синоћ посјетили Саборни храм Светог Саве у Билећи.

Предсједник клуба Горан Тадић рекао је раније Срни да су прије два дана кренули из Брчког, након чега су наставили ка Сокоцу гдје су на војничком гробљу положили вијенце и наставили пут ка Фочи, одакле су стигли у Билећу, а потом и у Требиње.

Ово је седма видовданска вожња коју оргнизује мото-клуб „Ноћни вукови“ из Републике Српске.