Предсједник Републике Србије Александар Вучић и начелник општине Соколац Милован Бјелица

Начелник општине Соколац, Милован Бјелица честитао је вечерас побједу на парламентарним изборима у Србији предсједнику Александру Вучићу и СНС-у, око које је окупљена листа „Александар Вучић – за нашу децу“.

,,Предсједниче Србије г.Александре Вучићу примите искрене честитке поводом убједљиве изборне побједе коју сте остварили на парламентарним изборима. У име општине Соколац, легендарне Романије и моје лично име, желим Вам још побједа и успјеха на политичком и личном плану. Србија је ослонац и подршка Републици Српској и њеном народу“ – поручио је Бјелица на свом фејсбук налогу.

Листа окупљена око СНС однијела је убједљиву побједу данас на парламентарним изборима, на којима је освојила више од 60 одсто гласова.