Полицијски час у Сокоцу је поштован будући да није евидентирано ниједно кршење, рекао је Срни командант Штаба за ванредне ситуације општине Соколац Милован Бјелица.

Бјелица је нагласио да су јуче скраћено вријеме до 11.30 часова имали драгстори, пекаре и месаре, а да данас од 11.30 часова неће радити трговинске, занатске и услужне радње, осим дежурне бензинске пумпе и апотека у случају хитне потребе, коју грађани могу позвати на број 066 297 514.

-Улице су биле пусте и није било окупљања грађана на излетиштима, уз ријеку Биоштицу, на брду Витањ и Пуховац, гдје се раније прослављао Међународни празник рада- рекао је Бјелица.

Он је нагласио да на подручју ове општине нема новозаражених лица вирусом корона, да је седам лица у самоизолацији и једно у локалном карантину.