Начелник и командант Штаба за ванредне ситуације општине Соколац о новим мјерама Владе РС (ВИДЕО)

0

Према ажурираним подацима којима располаже Дом здравља „Љубомир Ћеранић“ Соколац, у општини нема забиљежених случајева обољелих од вируса корона. У самоизолацији и под санитарно- здравственим надзором налази се 114 особа, док је за 8 лица истекао надзор и немају ризик од оболијевања.

Становници Сокоца у потпуности поштују мјере о ограничењу и забрани кретања, које су од синоћ ступиле на снагу.

Рођена 3. јула 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. Године 2015. дипломирала на Филозофском факултету на Палама, одсјек Журналистика, те стекла звање дипломирани новинар. Од 2016. године запослена као новинар у "Инфо центру" Соколац.