Фото: Спорт ДЦ

дбојкашице Црвене Звијезде из Обудовца наставиле су побједнички низ, уписале су и десету првенствену побједу заредом и тако са Паљанкама настављају трку за Премијер лигу.

Данас су на Сокоцу у мечу 11. кола првенства Републике Српске рутински савладале одбојкашице Гласинца са разултатом 1:3 по сетовима 17:25, 11:25, 25:21 и 19:25 у мечу који је трајао сат и педесет минута.

Предвођене тренером Миленком Перушиновићем слављенице су играле у саставу: Рада Ђокић, Ивана Чолић, Теодора Теодоровић, Љубица Шаркановић, Анђела Томашевић, Анка Којић, Данијела Ивковић, Маријана Савић, Катарина Ђуркановић, Матеа Станић и Наташа Перић.

После одиграних једанаест кола „црвено-бијеле“ из Обудовца са скором 10:1 остале су на другом мјесту са 30. бодова колико има и првопласирана Јахорина, а са 18. одбојкашице Гласинца су четврте.

Наредног викенда Обудовљанке дочекују екипу Радника из Бијељине, док одбојкашице Гласинца гостују у Требињу.

ОК „Гласинац“ – ЖОК „Црвена Звијезда“ Обудовац 1:3
/17:25, 11:25, 25:21, 19:25/

Делегат – контролор: Срђан Баралић / Пале
Први судија: Небојша Павловић / Фоча