Портал Соколац-срце Романије, једини општински портал у Републици Српској, и припадајуће друштвене платформе из мјесеца у мјесец биљеже раст у свим мјерљивим сегментима читаности и досега објава, те се намећу као један од најрелевантнијих регионалних медија, што представља добру прилику за БЕСПЛАТНО оглашавање које смо припремили за вас у периоду од 1. до 15.фебруара 2020.године.

БЕСПЛАТНО оглашавање односи се на промоцију спонзорисаним банер огласима на различитим позицијама, те на спонзорисане објаве које се такође преносе и на нашу Фејсбук, Инстаграм и Твитер страницу гдје имамо многобројне пратитеље и пратиоце.

Све што је потребно да урадите, јесте да назив Ваше компаније / фирме / установе / организације пошаљете  на мејл адресу opstinasokolac@gmail.com

Соколац је срце Романије! Јак Соколац подразумијева и јачу Српску!