Фото: Соколац-срце Романије

У организацији Црквене Општине Соколац и Удружења грађана „Свети Ваислије Острошки“ у Духовном центру Романијске Лазарице, 4. јануара ,биће одржано предавање о празнику Рођење Христово – Божић.

Предавање о Божићу биће одржано у 19 часова и 30 минута, а предавачи ће бити протојереј – ставрофор Мирослав Вујичић и протојереј – ставрофор Младен Видаковић.

Очекује се велики број вјерника, да својим присуством увелича овај догађај организован у сусрет великом хришчанскм празнику Рођењу Христовом – Божићу.

Рођена у Сарајеву 1987. године. Основно и средње образовање стекла у Сокоцу. Студије новинарства завршила на Филозофском факултету на Палама 2011. године. Новинарску каријеру започела 2012. у ЈП „Инфо Центар“ Соколац у коме задржала до 2014. године. Од јуна 2014. обавља послове самосталног стручног сарадника за односе са јавношћу у кабинету начелника општине Соколац.