Фото: В. Данчић

Полицијски службеници Полицијске станице Трново, данас су у улици Трновског батаљона , општина Трново, извршили контролу путничког аутомобила марке, „Fiat“, којим је управљало лице иницијала Б.Г. из Новог Горажда и визуелним прегледом уочили у истом одређену количину робе- цигарета.

На основу наредбе надлежног суда, а уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву, полицијски службеници извршили су претрес путничког аутомобила, ком приликом су пронашли и одузели око 6.000 паклица цигарета различите врсте, без акцизне маркице.

Лице Б.Г. испитано је у својству осумњиченог за кривично дјело „Недозвољена трговина“.

Након документовања предмета надлежном тужилаштву, против наведеног лица, биће достављен извјештај о почињеним кривичном дјелу.