Фото: Свјетлана Рајић

У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити умјерено до претежно облачно и суво вријеме са температуром од 18 до 24 степена Целзијусова.

Ујутро ће бити мало до умјерено облачно, на југу ведро, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Током дана очекује се повећање облачности и претежно суво вријеме, а касније послије подне биће кише у централним и источним висинским предјелима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар промјењивог смјера.

Температура ваздуха у 8.00 часова: Бјелашница и Ливно шест, Калиновик, Гацко, Бихаћ и Тузла девет, Бањалука и Иван седло 10, Соколац, Зворник, Бијељина, Приједор и Дрвар 11, Градишка, Добој, Брчко и Сарајево 12, Билећа, Градачац, и Зеница 13, Вишеград и Требиње 15, Мостар 16 и Неум 17 степени Целзијусових.