Кошаркашка репрезентација Србије одрадила је тренинг пред сутрашњи дуел са Филипинима у оквиру другог меча Светског првенства у Кини. Изјаве су дали селектор Ђорђевић, као и играчи Бјелица и Јовић.

„Орлови“ су у пуном саставу одрадили тренинг пред други меч СП у Кини. Заједно са екипом тренирао је и Немања Бјелица.

„Нисам тренирао пет,шест дана са екипом, одрадио сам индивидуалне тренинге, питање за селектора је да ли ћу играти, али ја бих волео да одиграм и да осетим паркет мало“, изјавио је Бјелица.

Да ће се Бјелица наћи на терену потврдио је и селектор.

„Филипини као Филипини, изгубили су од Италије убедљиво, али Италијани су погодили све. На нама је да одиграмо макмимално озбиљно. Бјелица хоће играти, одрадио је тренинг најнормалније“, изјавио је селектор Ђорђевић.

Стефан Јовић додао је да Србија мора да понови приступ као против Анголе.

„Филипинци су превише респектовали Италијане, али очекујемо реакцију у мечу против нас. Сутра је на нама да опет поновимо приступ као и у провј утакмици“, закључио је Јовић.

Дуел са Филипинцима игра се у понедељак од 13.30 часова.