Стравична саобраћајна несрећа догодила се јутрос око 3.30 сати на аутопуту А1 код Какња, у мјесту Тичићи, када су на лицу мјеста погинули возач БМW из Сарајева и возач “шкоде” из Какња.

Увиђајне екипе које су изашле на мјесто несреће не памте призор попут јутрошњег.

– Свашта смо видјели, радили, међутим, ово је стравично – коментарисали су.

Како незванично сазнаје Аваз, возач “шкоде” у пијаном стању кретао се супротном траком и директно се сударио с БМW-ом.

Наиме, возач “шкоде” уредно је узео тикет за пролазак на наплатним кућицама у Какњу, међутим, умјесто да настави возити својом траком, прешао је у супротну и наставио возити према Зеници супротним смјером.

Успио је доћи до Тичића, међутим, у том тренутку наишао је БМW. Од силине удара, из оба аутомобила испали су мотори.

Увиђајем на лицу мјеста руководио је дежурни тужилац Тужилаштва ЗДК, а због чињенице да породице страдалих још нису упознате с трагедијом, идентитет погинулих још не могу саопштити.