Фото: Бојан Д.Тошић

Полицијски службеници Полицијске станице Соколац поднијеће Извјештај о почињеном кривичном дјелу против лица К.М. (1957) због сумње да је починио кривична дјела „Крађа“, „Напад на службено лице у вршењу службене дужности“ и „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

Лице се сумњичи да у мјесту Шехбески град, општина Соколац извршио бесправну сјечу шуме, те да је дана 01.08.2019. године на истом локалитету физички напао полицијског службеника Полицијске станице Соколац, током обављања послова и задатака, нанијевши му тјелесне повреде, а потом се удаљио.

O свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, уз чију сагласност, те на основу Наредбе Основног суда Соколац су извршени претреси на више локација и том приликом су одузети предмети који се могу довести у везу са извршењем кривичних дјела, те пронађена одређена количина муниције различитог калибра.