ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођена једна дјевојчица
КЦ ФОЧА: није било порода

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Слично као и у дане викенда, тмурно вријеме, мада без изразитих температурних осцилација, условљава неповољну биометеоролошку прогнозу. Реуматичари би могли имати јаче болове, а усљед већег садржаја влаге у ваздуху, израженији осјећај хладноће у јутарњим часовима такође ће узроковати проблеме хроничним болесницима. У другом дијелу дана општа слика ће бити нешто љепша.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана без интервенција.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутбуски саобраћај се овог дана одвија уредно, по плану и реду вожње.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Проходност путних праваца у РС је задовољавајућа,а вози се по влажним или мокрим и клизавим коловозима.На већини дионица у котлинама,уз ријеке и преко превоја слабија магла и ниска облачност смањују видљивост и прегледност пута.На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина учестали су одрони камења и земље на коловоз. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. На путевима на којима се изводе санациоми радови,обавезно је поштивање додатне сигнализације. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.