Фото: Синиша Пашалић/РАС Србија

Требињска полиција доставила је Окружном јавном тужилаштву извјештај против директора зворничког грађевинског предузећа „Планс глобал ИНЦ БиХ“ Славка Зекића, због сумње да је фалсификовао записник, чиме је једном предузећу из Градачца нанио материјалну штету од око 86 хиљада КМ, сазнаје Српскаинфо.

Он је осумњичен да је као одговорна особа у предузећу фалсификово записник на основу кога је у парничном поступку донесена пресуда у корист фирме у којој је одговорна особа, а нанијета је штета другом предузеће, саопштено је из ПУ Требиње.

Зекић и фирма „Плантс глобал“ прије неколико година завршили су радове на стамбено-пословном комплексу „Агрокопа“ у Требињу, које је раније почело предузеће „Неимарство“, а зграда је стајала недовршена неколико година.